Miło Cię poznać.

Nazywam się Wojciech Podlecki i jestem założycielem Apex Wedding, a także sąsiadującej marki, czyli ApexFilm. Obie powstały jako rezultat długiej, 12-letniej drogi, która prowadziła przez naukę grafiki komputerowej, produkcji wideo, fotografii, a nawet pracy dziennikarskiej. Przy każdym z tych tematów bardzo pomocna była biegła znajomość j. angielskiego (19 lat doświadczenia + akcent brytyjski).

Miałem okazję prowadzić wywiady z przedsiębiorcami, tworzyć filmy reklamowe dla firm, klipy z wydarzeń i eventów, współpracować z polsko-amerykańską fundacją, a w czasie studiów filologicznych współpracowałem przez krótki okres z radiem akademickim. Obecnie oprócz tworzenia filmów ślubnych – współpracujemy z markami, tworząc dla nich materiały reklamowe. Klienci cenią nas za oryginalne pomysły, które wykorzystujemy przy tworzeniu każdego filmu; jesteśmy kreatywni i ciągle szukamy nowych sposobów na wykonanie projektów. Brak rozwoju, to stanie w miejscu – a na to nie możemy sobie pozwolić.

Jedna cecha, która zawsze łączyła tworzone przez nas rzeczy, to skupienie na emocjach. Szukamy momentów, które są ich pełne. Chwil pozytywnych, pełnych radości i spędzonych z najbliższymi. Dobry obraz niesie je ze sobą i pozwoli Ci je poczuć, a nawet przeżyć jeszcze raz – co jest esencją filmów ślubnych. Naukowcy twierdzą, że podróż w czasie nie jest możliwa; naszymi filmami staramy się udowodnić, że jest inaczej. 🙂

Prywatnie – jestem miłośnikiem porannej kawy, który potrafi przegiąć z jej ilością, wielkim fanem pracy ze steadycamem (to taki gimbal kamerowy, którego filmowcy używają coraz rzadziej, bo najpierw trzeba się dobrze nauczyć jego obsługi 🙂 ) i „ojcem” dwóch kotów (jeden z nich posiada nawet swój własny film promocyjny).