Tworzymy filmy ślubne, nagrywając wszystkie najważniejsze wydarzenia, które powinien zawierać reportaż weselny – od przygotowań, przez przysięgę, zabawę weselną aż do oczepin (ok. 1.00 w nocy). Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzień ślubu to prawdopodobnie najważniejszy dzień w życiu i nie ma możliwości zrobienia powtórek. Zaufało nam już wiele Par – pod linkiem kilka opinii o nas: https://apexwedding.eu/opinie/

Pracujemy dyskretnie, starając się utrzymać z boku i pozostać niezauważonymi – zwłaszcza w kościele. Nie publikujemy i nie publikowaliśmy każdego teledysku naszych klientów. Rozumiemy chęć zachowania prywatności, zwłaszcza, jeżeli są osobami publicznymi albo VIP-ami.

Kiedy tworzymy produkcje dla firm, musimy spełnić pewne standardy – niedopuszczalny jest obraz, który jest bez powodu nieostry, rozmyty, a kamera roztrzęsiona (co przekłada się na słabszą jakość filmu). Te same standardy przekładamy na każdy film weselny, który tworzymy. Pracujemy na bezlusterkowcach Sony i obiektywach stałoogniskowych (tzw. stałkach), które gwarantują lepszą jakość obrazu niż obiektywy zmiennoogniskowe (znane jako „zoomy”). Zamiast jednego obiektywu do wszystkiego, korzystamy z kilku różnych, a każdy z nich jest przeznaczony do innych ujęć. Coś co także posiadamy w naszej ofercie to kamera kinowa Blackmagic Pocket Cinema Camera 4k, której jakość obrazu „bije na głowę” inne aparaty, którymi nagrywa się wesela.

Każdy kolejny projekt lubimy tworzyć w inny sposób, do każdego dokładamy coś nowego – pomysł, typ ujęć, czy też nowy rodzaj sprzętu. Na taką kreatywność pozwala nam m.in. dodatkowy dzień zdjęciowy (w plenerze), który mogą Państwo dobrać do pakietu. Może odbyć się  przed lub po dniu uroczystości. Jeżeli odbywa się przed – mają Państwo wtedy czas m.in. oswoić przed kamerą, poznać nasz mały zespół – wszystko w luźnej, bezstresowej atmosferze. Powstaje też wtedy zupełnie inny materiał – mniej reportażowy, a bardziej filmowy. Cytując pewną Parę Młodą – robimy Hollywood. 🙂

Od razu po nagraniu materiału robimy też 3 kopie zapasowe filmu na różnych nośnikach (fakt: jednym z najczęstszych klientów firm zajmujących się odzyskiwaniem danych są operatorzy ślubni). Dzięki stałemu kontaktowi z językiem obcym i nauce j. angielskiego trwającej ponad 19 lat, możemy obsłużyć także wesela międzynarodowe – pracowaliśmy na weselach polsko-niemieckich, polsko-amerykańskich, a także polsko-irlandzko-australijskim, gdzie język angielski dało się usłyszeć z kilkoma różnymi akcentami. Coś, z czego jesteśmy szczególnie dumni, to okazja wykonywania tłumaczenia na weselu dla gości z USA.

Nasza oferta:

Film Weselny + teledysk, 2 operatorów Film trwa od 20 do 90 minut. Mamy oczywiście możliwość stworzenia krótszego albo dłuższego filmu – wybór Pary Młodej. Teledysk może być energiczny lub spokojny. Trwa 3 -5 minut, tworzymy go na podstawie muzyki wybranej przez Państwa lub przez nas.

Film otrzymają Państwo w 3 kopiach na płytach DVD z nadrukiem + na pendrive. W ramach bonusu dokładamy do pakietu w formie odbitek kilka klatek z filmu, które bez problemu można wstawić w antyramę i powiesić na ścianie jako pamiątkę.

Mamy możliwość wykonania także ujęć z powietrza (dron) – wszystko zależy od wymagań i budżetu.

Opcjonalnie możemy dorzucić do pakietu także kamerę kinową (Blackmagic Pocket Cinema Camera 4k), dzięki temu najbardziej kluczowe momenty mamy pokryte przez 3 kamery (2 operatorów + 1 kamera na statywie), a większość materiału w filmie pochodzi właśnie z niej.

Jeżeli będzie to Państwa życzeniem, możemy także stworzyć większy zestaw płyt DVD – piękna pamiątka dla gości weselnych za towarzyszenie w Waszym Dniu.

Produkcja wideo jest naszym jedynym zajęciem, dzięki temu bardzo szybko zaczynamy montaż – czas dostarczenia Państwu pierwszej wersji filmu wynosi do 8 tygodni (terminy innych firm najczęściej wynoszą 3 do 5 miesięcy).

Każde wesele jest wyceniane indywidualnie w zależności od wybranych opcji i wymagań klienta. Doliczany jest także koszt dojazdu i ew. noclegu.

Odchodząc już od oficjalnej formy – przy każdym zleceniu chcemy stworzyć taki film ślubny, który sprawi, że oglądając go uśmiechniecie się nie tylko Wy i Wasi najbliżsi, ale też ktokolwiek inny, kto miałby go obejrzeć. Każda Panna Młoda chce, żeby jej wesele było jak najpiękniejsze – poświęcasz dużo czasu na każdy detal, dekorację, nie wspominając już nawet o wyborze sukni… 🙂

Wszystkie te rzeczy, którym poświęciłaś energię, będą w filmie – kwiaty, ozdoby, czy nawet spinki od mankietów Pana Młodego, bo to między innymi te rzeczy pozwalają – oglądając film z wesela – przeżyć ten Dzień jeszcze raz.

Chcemy stworzyć dla Ciebie taką pamiątkę ze ślubu, jaką sami kiedyś chcielibyśmy od kogoś dostać. Udowodnić, chociaż przez krótką chwilę i wbrew prawom fizyki, że podróż w czasie jest możliwa, do tego jednego Dnia…i kiedyś, spotykając Was po latach przypadkiem w czasie zakupów na mieście, widząc Wasz uśmiech, mieć poczucie, że stworzyliśmy dla Was najlepszy film, jaki tylko mogliśmy.